Zapraszamy Do naszego punktu gdzie ławtwo i szybko nadasz paczkę!
Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszego kolegi i pracownika Marcina Strzodki.
Pogrążeni w głębokim smutku z powodu jego nagłego odejścia, pragniemy przekazać rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy współczucia. Nie znajdujemy słów, aby opisać, jak bardzo jesteśmy wstrząśnięci. Marcin był naszym kolegą, godnym zaufania człowiekiem, który zapisze się w naszej pamięci. Jego strata spowodowała pustkę w życiu wszystkich, którzy go znali.
Łącząc się w bólu, wraz z całym zespołem pracowników, życzymy rodzinie wiele siły, aby przeżyć okres żałoby. Jeżeli tylko będziemy mogli jakoś pomóc, pozostajemy do dyspozycji.

Z wyrazami żalu i szczerego współczucia,
Zespół System X II Sp.J

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

Czytaj opis...

SerwisProfesjonalny SERWIS elektroniki precyzyjnej i sprzętu komputerowego


Profesjonalnie serwisujemy Laptopy, Netbooki, Tablety, Komputery PC, Drukarki, Plotery, Skanery, Smartfony, GPS + aktualizacja map oraz wszelkiego rodzaju podzespoły oraz sprzęt komputerowy w tym Apple, MacBook, iMac, iPad, iPhone a także szerokie RTV, monitory, konsole XBOX 360, PSP, PS3, PS4. Także elektronikę precyzyjną, elektronikę pralek, lodówek, zmywarek, komputery samochodowe, sterowniki bram i alarmów, sterowniki pieców CO oraz każda elektronika maszyn przemysłowych itp. Szczególnie charakteryzuje nas wysoka fachowość i uczciwe ceny. Prowadzimy serwis wysyłkowy. Ale jeśli wycena Ci się nie spodoba odeślemy sprzęt na nasz koszt !!! To chyba najlepsza rekomendacja i dowód na to, że ceny mamy konkurencyjne !!! Od nas otrzymasz zawsze paragon lub fakturę.                       

 

Rozwiązania Fiskalne Kasy Fiskalne, Drukarki i akcesoriaJesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wszystkich najlepszych producentów kas i drukarek fiskalnych. Szeroki wybór sprzętu od ręki, najniższe ceny w Polsce, profesjonalny serwis, szybki dojazd do klienta na terenie całego Podkarpacia. Dostawa urządzenia w 2 godziny (teren 3 ościennych powiatów) od momentu zamówienia z fiskalizacją, na terenie całego Podkarpacia 4 godziny od zamówienia, na terenie całego kraju w 24 godziny
! Tanie przeglądy okresowe co 2 lata, przeszkolenie i pomoc technicza przez telefon całkowicie darmowa.

Sklep Sklep internetowy, sprzedaż stacjonarna


Od 19 lat jesteśmy dystrybutorem sprzętu komputerowego wszystkich renomowanych firm takich jak : Dell, Lenovo, Asus, Apple, Samsung, Toshiba, IBM, HP, Sony, Fujitsu-Siemens, Acer, Prestigio, Tracer, Goclever, Adax, Media Tech, Pentagram, Apollo, Kruger & Matz, Modecom, Apollo, Ferguson, NavRoad oraz wszystkich innych dostępnych na rynku UE. Jesteśmy także producentem i dystrybutorem Komputerów PC oraz Gamingowych oczywiście wszystkie z certifikatem CE. Sprzedaż prowadzimy w naszym sklepie na ul. Wąskiej jak również przez sklep internetowy czy bazar X.
Masz zamiar dokonać zakupu, jesteś całkowicie zdecydowany-przed zakupem sprawdź ceny u nas - my doradzamy lepiej niż w marketach.                                                                                                                                                                                            Możesz się zaskoczyć !
Nie dawaj bezmyślnie pożywki kapitalistom z zachodu (markety), którzy płacą podatki w rajach podatkowych!                                                             
                                                                                                    
Kupujesz lokalnie - zyskuje Polska, region a co za tym idzie Ty także zyskujesz!

Usługi Usługi specjalistyczne i popularne


Zapraszamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnych usług odzyskiwania danych, archiwizacji i zarządzania nimi. oferujemy kolorowe ksero z szybkimi wydrukami i skanowaniem do formatu A3. Poza tym tworzenie stron www, regeneracja materiałów eksploatacyjnych oraz skup sprawnych i niesprawnych laptopów, telewizorów, tabletów, gps"ów itp.